3 טיפים לעיצוב הגינה בזול

טיפים לעיצוב הגינה
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

מי שיש לו גינה צמודה ופרטית יודע שאין זה פשוט לעצב אותה או להפוך אותה לגן עדן פורח ומוריק. יש הרבה מה לעשות, יש פעולות תחזוקה שצריך לבצע על בסיס שגרתי וקבוע ולפעמים שוכרים את השירותים של אנשי מקצוע על מנת שיעשו את העבודה בשבילנו. כיום יש לא מעט פעולות שאפשר לבצע באופן עצמאי ובזכותן הגינה תיראה הרבה יותר טוב. היא תיראה מטופחת, צומחת ופורחת ויהיה מאד נעים ונחמד לשהות בה. הנה שלושה טיפים לעיצוב הגינה שכל מי שיש לו חצר משלו יכול ליישם בקלות ובעיקר – ללא הוצאה כספית גדולה.

סינטטי על פני אמיתי

גם אם נראה על פניו שהמחירים של דשא סינטטי או צמחים סינטטיים גבוהים יותר מאשר המחירים של אחיהם האמיתיים צריך לקחת בחשבון את ההוצאה ההמשכית בדמות השקיה, שירותי גינון, דישון והדברה וכמובן שלא תמיד טיפוח או עיצוב הגינה מצליח, מה שמותיר את מי שגר בבית גם עם עוגמת נפש לא קטנה וגם עם תקציב שהלך לאיבוד. דשא וצמחים סינטטיים יכולים לשוות לגינה מראה מעוצב ומרהיב ביופיו ויש אנשים שאפילו לא ישימו לב שאין מדובר בדשא וצמחים אמיתיים.

תוספת של אביזרים מעניינים לשדרוג החוויה בגינה

אם כבר מחפשים טיפים לעיצוב הגינה הרי שכדאי מאד לחשוב דווקא על תוספות או אביזרים שלא קשורים לעולם הגננות אך בהחלט יכולים להוסיף לעיצוב – בובות חרסינה של גמדים, הנחת אבני מדרכה במרחק קבוע זו מזו על הדשא, אביזרי תאורה מעניינת וצבעונית, פסלים שאוהבים ויוסיפו טעם אישי ועוד. אם יש ילדים שגרים בבית יש מתקנים שונים שאולי לא קשורים באופן ישיר לתחום של עיצוב גינות אך בהחלט יכולים לשוות לגינה מראה צבעוני, משמח וילדותי או משפחתי. יש מי שיבחר להציב שער בכניסה אל הגינה וגם אותו יבחר בקפידה.

ריהוט גן והתרומה שלו לעיצוב הגינה

רהיטי גן הם עולם ומלואו והם יכולים לשנות לגמרי את המראה של כל גינה וכל חצר. יש מערכות ישיבה מעוצבות וצריך לבחור אותן בקפידה על מנת שתהיינה מתאימות לעיצוב הדרוש של הגינה המדוברת. בנוסף יש מגוון רחב של רהיטים כמו פופים, פינות זולה, נדנדות מעץ ואפילו התקנה של בריכה פרטית. כל אלה יהפכו את העיצוב של הגינה לשונה, מקורי, מיוחד ומעניין. בשורה התחתונה מי שגר בבית יחפש טיפים לעיצוב הגינה על מנת שהגינה תיראה מקורית, יפה וכזאת שמתאימה לטעם האישי שלו. בדרך זו יבואו לידי ביטוי ההעדפות האישיות שלו והגינה תיראה בדיוק כמו שהוא רוצה ומדמיין. מה שחשוב לדעת זה שלא חייבים להוציא על זה הרבה כסף וגם בהוצאה קטנה יחסית אפשר לעצב את הגינה בשלמות.

לטיפים נוספים בנושא עיצוב הבית והגינה תוכלו לבקר באתר >> https://www.villamaroc.co.il

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?