מתנפח לילדים בחצר הבית – איך זה עובד?

מתנפח לילדים
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לקנות מתקן מתנפח לילדים ולמקם אותו בגינה של הבית. כמובן שעניין זה שמור למי שיש לו גינה גדולה מספיק ומי שמתגורר בדירה בבניין מגורים משותף פחות יכול ליהנות מזה, אך ללא ספק מדובר בשדרוג של ממש באיכות החיים. אם בעבר אפשר היה רק לשכור מתקנים מתנפחים בשביל אירועים כמו ימי הולדת או מסיבות סיום – הרי שכיום יש ביקוש הולך וגובר למתנפחים וקל מאד לבחור מתקן כזה שיהיה בשימוש קבוע בחצר של הבית. חשוב לדעת שנדרשת עזרה של מבוגר בשל חיבור המפוח החשמלי אך ללא ספק זה כדאי ומשתלם.

מה צריך בשביל מתנפח בגינה?

כאמור – הדבר הראשון שצריך הוא גינה גדולה דייה שאפשר יהיה למקם בה מתקן מתנפח בנוחות בלי שהוא יגע בשום דבר שעלול לגרום לו נזק – עצים עם ענפים חדשים, שיחים קוצניים, מעברים נוחים מהבית לגינה או גדרות. שנית, צריך שקע חשמל קרוב שאפשר יהיה לחבר אליו את התקע של המפוח. גם המפוח צריך לא מעט מרחב משלו על מנת שהוא יוכל לפלוט אוויר ולא יגרום נזק לשום דבר סביבו. מי שמחפש מתנפח למכירה צריך לקחת בחשבון שאין די במתקן המתנפח עצמו וצריך בשבילו מפוח שיתאים לו. לאחר שפורסים את האריג ומפעילים את המפוח – תוך מספר דקות המתקן יהיה מנופח.

הנוחות של מתקן מתנפח פרטי בגינה

אין ספק שהמתקן מתנפח פרטי שיש בחצר של הבית הוא שדרוג של הזמן הפנוי עבור הילדים במשפחה. החברים שלהם תמיד ירצו לבוא אליהם ובעצם לא יהיה צורך או הכרח ללכת לגינת השעשועים או לפעילות ג'ימבורי. כל שצריך זה שהמבוגר שנמצא בבית יחבר את המפוח לחשמל, יפרוס בעזרת הילדים את המתנפח ויפעיל את האוויר. תוך דקות ספורות אפשר יהיה להתחיל לקפוץ בשמחה ובהנאה וגם המבוגרים שיוכלו לשבת בשקט וברוגע ולדעת שהילדים לא משתעממים. זה היתרון הגדול של קניית מתנפח לילדים לחצר של הבית.

איך בוחרים מתקנים מתנפחים?

מכיוון שכיום יש היצע גדול ומגוון מאד של מתקנים מתנפחים לשימוש אישי ולמכירה הרי שחשוב מאד לבחור בקפידה מתנפח לילדים שרוצים לקנות ולהציב בגינה של הבית. יש גדלים שונים, צורות וצבעים ויש אפשרות לקנות את המתנפח ביחד עם המפוח או בנפרד. חשוב מאד לדעת מה המידות של המתקן אחרי שהוא מנופח לגמרי, על מנת לוודא שיש מספיק מקום בשבילו בגינה בלי שייגרם לו נזק או שהוא יחסום את כל המעברים בין הבית לגינה או לרחוב. חשוב לשים לב להנחיות התפעול של המתנפח ובמידת הצורך לבקש עזרה מאיש מקצוע שמכיר את המתנפחים ויידע להמליץ על המתנפח הכי נכון ומתאים עבור כל לקוח.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?