כמה עולה הלבנת שיניים ואיך אפשר לעשות זאת גם לבד?

כמה עולה הלבנת שיניים
שיתוף
שיתוף

תוכן עניינים

אין מי שלא יודע שהשיניים שבפה לא נשארות לבנות לנצח בלי טיפול או התערבות ובאופן טבעי הן מאבדות את הלובן שלהן. הן מצהיבות ועלולים להיווצר עליהן כתמים של שוקולד או קפה, למשל. מי שמעשן מכיר את זה היטב וללא ספק צריך לדעת את זה על מנת לבחור את מה מכניסים לפה או לא על מנת לעכב את ההצהבה או אפילו למנוע אותה. מי שכבר מרגיש שהשיניים שלו ממש צהובות יכול להתעניין במגוון טיפולים שקיימים היום להלבנת השיניים ובכלל זה גם לברר אודות השאלה כמה עולה הלבנת שיניים. לאחר שיברר לעומק – יוכל לבחור את הטיפול המתאים לו.

איך מתבצעת הלבנת שיניים?

על מנת שהשיניים תהיינה שוב לבנות, מבריקות ויפות צריך לצפות אותן בצורה מקצועית. זה בדיוק מה שיעשה רופא שיניים, שחשוב מאד לוודא שמתמחה בתחום זה. רפואת השיניים היא ענף מגוון ומעניין שיש בו כמה וכמה תתי התמחויות ולכן לא כל רופא מציע את כל השירותים ואת כל הטיפולים. גם השאלה כמה עולה הלבנת שיניים היא חלק חשוב, שכן ככל והטיפול מעמיק יותר והתוצאות אמורות להישאר עמידות למשך יותר זמן – כך הטיפול גם יעלה יותר וחשוב לדעת את זה. יש כמה שיטות מוכרות כיום ולכל אחת מחיר אחר. 

המחירים של טיפולי הלבנת שיניים 

כיום ידוע שהמחיר של טיפולי הלבנת שיניים יכול לנוע בטווח רחב מאד של בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים אפילו, כתלות במצב ההצהבה של השיניים ובמידת המורכבות של ביצוע הטיפול עצמו. מומלץ מאד להכיר את שיטות ההלבנה השונות בטרם מקבלים החלטה ורשת האינטרנט למשל יכולה להיות מקור מצוין למידע הזה.

באתר האינטרנט: https://www.avivsmile.co.il אפשר לקרוא ולהבין אודות הטיפול ומה הוא כולל וידע מקדים זה יעזור מאד למטופל המדובר לפני שיקבל את ההחלטה בנוגע לקביעת תור להתייעצות או להתחלת הטיפול. חשוב מאד להבין לעומק את הטיפול עומד להתבצע כדי לקבל את ההחלטה אם הטיפול אכן מתאים או לא.

האם אפשר להלבין את השיניים לבד?

כיום ידוע על כמה וכמה תכשירים או שיטות שאמורים להלבין את השיניים אך היעילות שלהם מוטלת בספק או שלא נבדקה לעומק בצורה מחקרית מדגמית. יש מי שטוען שצריך לערבב את משחת השיניים עם סודה לשתייה על מנת לצחצח כך את השיניים ולתרום להלבנה שלהם ויש גם תכשירים לקנייה שמיועדים למטרה זו. כאשר שואלים כמה עולה הלבנת שיניים אין ספק ששיטות ביתיות יכולות להיות הזולות ביותר אך לא בטוח שאפשר יהיה ליהנות מתוצאות טובות ומשביעות רצון תוך פרק זמן קצר ומהיר שבו אפשר לראות תוצאות לאחר טיפול מקצועי של רופא שיניים מנוסה ומיומן.

שיתוף
שיתוף
אולי יעניין אותך גם?